stavba-a-rekonstrukce.cz

Skříň Antica 107cm Dub Kraft Zlatý

Tento diskontní produkt Skříň Antica 107cm Dub od známého výrobce Baumax snadno naleznete u nás za akční cenu! Momentálně v akci za 7 299 Kč. EAN: 0000003343
Skříň Antica 107cm Dub Kraft Zlatý
Ověřit dostupnost »
Značka: Baumax
7 299
Celý popis

Kolekce nábytku Antica je ideální volbou pro milovníky umění, elegance a klasiky v trochu výraznějším provedení. Čím se tatoKolekce vyznačuje? Hlavní přednostíKolekce je charakteristický tvar nábytku lehce připomínající řecké stavby se sloupy, stejně jako jeho solidní konstrukce a smysl pro detail.Kolekce Antica je klasika doplněná malou tečkou nad „i“ v podobě zajímavých, nevšedních tvarů a atraktivního barevného provedení.
Dvoudveřová šatní skříň zKolekce Antica. Ideální pro uspořádání oblečení a různých doplňků. Šatní skříň má dvě prostorné police, na které se vejde mnoho věcí, které není třeba věšet na ramínka. Tyč na ramínka umožňuje lépe uspořádat prostor šatní skříně, díky čemu snadno uspořádáte všechny věci. Tento kus nábytku se hodí do každého typu interiéru, vytvoří útulnou atmosféru a kovové úchytky zdůrazní její design. Systém tichého dovírání je velmi pohodlný na používání.